Cvičení pohyb

Hubnutí

Strava vaření

Výživové doplňky

Estetika Krása Viyáž

Oblečení

Technogym 

    Staňte se fanouškem
    projektu Fitnevěsta
       na facebooku!

...

 

Svatební veletrh

..

 

Dovolte nám představit projekt FitNevesta.cz.

Fitnevesta.cz je nový a exkluzivní webový portál určený všem budoucím nevěstám, které se rozhodly zhubnout a vytvarovat si postavu do svatebních šatů. Zapojením se do našeho projektu můžete získat slevy na vstupy do našich partnerských fitness center, soutěžit o zajímavé ceny nebo se zúčastnit některého programu pro nevěsty. Dále zde naleznete mnoho zajímavých tipů a rad k hubnutí, kráse a cvičení. Více informací o webu naleznete v sekci - Jste tu poprvé.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo máte zájem stát se naším obchodním partnerem, kontaktuje nás na adrese info@fitnevesta.cz

Společnost PragueWeddings / Svatby.cz

Svatební agentura PragueWeddings.com již ve svém oboru působí 12 let a má bohaté zkušenosti s domácími i zahraničními nevěstami. Dokladem může být přes 1200 úspěšně zorganizovaných svateb. Na organizování českých svateb se specializuje její část – a to Svatby.cz.

... 11 skvělých dietních  receptů

Chcete zbubnout do svatebních šatů, ale chybí Vám inspirace? Chcete mít recepty na zdravé pokrmy vždy po ruce a nebaví Vás je vybírat z časopisů? V tom případě jste na správném místě. Projekt FitNevěsta se totiž spojil s časopisem Apetit a vytvořili jsme pro Vás právě to, co hledáte.

..Diagnostika pro náročné

Zjistěte, kolik tuků, svalů a procent vody v organismu máte, kolik musíte vydat energie k úspěšnému hubnutí, jaká rizika nadváha přináší a z čeho by jste při tréninku a sestavování jídelníčku měli vycházet.

ag Galerie svatebních účesů

Velká fotogalerie svatebních účesů pro vaší inspiraci.

Při výběru svatebního účesu by jste se měla řídit nejen tvarem vašeho obličeje, stylem šatů ale především tím, co se vám líbí. A abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme pro vás velkou galerii svatebních účesů.

..Tipy jak vypadat štíhleji

Nemusíte se trápit žádnými dietami a přesto budete díky těmto radám vypadat opticky štíhleji!

Přehlídka svatebních šatů Pronovias

gallery item youtube

 

You need to upgrade your Flash Player.