...

 

Jste tu poprvé?

Vítejte na portálu fitnevesta.cz

 

Každá nevěsta chce ve svůj velký svatební den vypadat co nejlépe. Pokud jste se navíc rozhodla shodit před svatbou přebytečná kila a vytvarovat si postavu do svatebních šatů, rádi vám s tímto předsevzetím pomůžeme.

 

Co zde najdete? Co vše nabízíme?

 

  • Programy pro nevěsty

Hledáte fitness trenéry, rády by jste se zúčastnily některého sportovního nebo relaxačního pobytu? V této kategorii můžete nalézt program určený přesně  vám – budoucím nevěstám.

  • Partnerská fitness centra

Být nevěsta vám s námi může přinést i spoustu výhod. Vyberte si jedno z našich partnerských fitness center a využijte všech slev a bonusů, které vám nabízí.

  • Soutěže

Pravidelně pro vás budeme připravovat soutěže o zajímavé ceny.

  • Nabídky a slevy

V této sekci naleznete nabídky a slevy od naši partnerů.

  • Rady a tipy

Na našem webu najdete i mnoho užitečných informací a tipů. Sekce rady a tipy je rozdělena do několika kategorií – cvičení a pohyb, hubnutí, výživové doplňky, oblečení, strava a vaření. Snažíme se pro vás vybírat zajímavá témata a informovat vás o všech novinkách ze světa fitness a krásy.

Ve spolupráci s magazínem Apetit pro vás budeme mít každý týden přichystaný jeden nový recept na  dietní, zdravé a zároveň chutné jídlo.

  • Katalog firem

Katalog firem je databází různých firem a společností ( kosmetických salonů, vizážistů, fitness trenérů, výživový poradců, estetických center a dalších), které se vám při hubnutí a plánování svatby můžou hodit.

Pokud se vám náš web líbí, budeme rádi, když nás doporučíte svým kamarádkám, které čeká svatba. O své zkušenosti se s námi a s dalšími nevěstami můžete podělit v sekci vaše názory. Máte připomínky k některému z našich článků? Nebo nápad na další téma? Dejte nám vědět na adresu info@fitnevesta.cz Budeme rádi za každou reakci – ať už pozitivní či negativní.

Doufáme, že se Vám naše nové stránky budou líbit, že zde naleznete vše, co jste nalézt potřebovali . Přejeme vám mnoho úspěchu k vaší cestě za štíhlou linií!

 

 

Váš tým fitnevesta.cz

 

...

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás

 

  • IDNES Revue

Miss ČR Aneta Vignerová nafotila netradiční kampaň. Coby patronka soutěže Fit nevěsta, která si dává za úkol zeštíhlit budoucí manželky, zapózovala ve svatebních šatech přímo ve fitness centru. O rozruch nebyla nouze. 

Zdroj: revue.idnes.cz

  • Miss Aneta Vígnerová

"Myslím, že je tohle dobrý nápad. Ženy o tom ví své. Chceme se líbit vždycky, a na svatbě ještě víc," přiznává úřadující královna krásy. "Ale jestli k oltáři půjde nevěsta s dokonalou postavou, nebo boubelka, je úplně jedno. Důležité je, aby si vybrala toho pravého a byla šťastná."

  • Novinky.cz

Miss ČR 2010 je tváří soutěž Fit nevěsta 2011, kam se mohou přihlásit dívky, které nejsou spokojeny se svojí postavou a v den, kdy obléknou svatební šaty, chtějí vypadat dokonale. Čtyři finalistky budou tři měsíce shazovat kila pod dohledem odborníků.

Zdroj:novinky.cz