Katka

Před

Po 3. měsíci hubnutí

 ..  4


Výsledky měření po 3. měsíci hubnutí:

  -kg -tuk kg svaly + voda metabolický
věk
Kateřina Z. -1,5 -1,8 0,2 +1.2 -4

Jak si představujete svoji ideální svatbu? Jako ideální bych si představovala,aby nám o svatbením dni vše klapalo,přijeli všichni hosté,měli jsme dobré jídlo,hezké počasí a nikdo si na nic nestěžoval.

Měla jste někdy potíže s váhou? A jak jste  to řešila? V podstatě řeším váhu od svých 15-ti let.Pořád držím nějaké diety.Jednou úspěšné podruhé nikoliv.Ale doprovází mě celou dobu jojo efekt.

Dá vám  práci udržet si váhu podle svých představ anebo na své postavě
musíte" makat"? Chvíli mi to vydrží,ale pak se vrátím ke své staré životosprávě a všechny kila,která jsem zhubla mám nazpátek.Mám strašně ráda sladké a nedokážu se ho zříct

Který druh sportu nebo pohybu vám  vyhovuje nejvíc bez ohledu na módní trendy
ve fitness? Docela ráda mám běh,plavání a taky mě bavila power joga.

Vztah ke cvičení nebo sportování máte od dětství anebo jste si jej budovala v dospělosti? V podstatě jako malá jsem chodila do atletiky a i závodně běhala.V dospělosti jsem sportu už moc nedávala.

Bavil vás ve škole tělocvik? Celkem ano.


Využila jste někdy služeb profesionálů při cvičení? Ne.


Jak dlouho jste po porodu a kolik kilogramů jste v těhotenství přibrala? Je to 2,5 roku a přibrala jsem 25 kg.


3. měsíc hubnutí s Fit nevěstou

3 měsíce uběhly jako voda a máme tu finále.
S mými výsledky jsem celkem spokojená.Ze začátku jsem tomu dávala hodně,ale bohužel jsem to poctivě nedodržovala až do konce.Takže jsem nemohla očekávat nějaké super výsledky.
Jinak jsem ráda,že už je to za námi a poznala jsem nové lidi.
Návštěva posilovny a jídelníček od pana Mirovského byl pro mne dobrým a novým poznáním a přínosem.Všem děkuji

2. měsíc hubnutí s Fit nevěstou

A je tu březen – měsíc knihy…vždycky jsem ráda četla a čtu i nadále,ale moje cesta v poslední době nemíří do knihovny,ale o to častěji do posilovny.Musím využívat chvíle, až když přijde partner z práce a může hlídat naši malou,protože babičku máme daleko. Někdy si jdu také zaběhat do přírody a snažím se oklikou míjet zdejší cukrárnu,kde prodávají výtečné zakuskyJ

Návštěva posilovny 3-4x týdně se stala součástí mého života a musím uznat že příjemnou.

Snažím se zatěžovat především problematické partie mého těla až to někdy bolí…ale o to lepší pocit  potom mívám,když vydržím a i po psychické stránce se cítím uvolněná a naplněná pozitivní energií.

Docela bych si přála kdybych v tomto stylu dokázala  pokračovat i po skončení soutěže,ale uvidíme…bude záležet na mnoha okolnostech.

Jídelníček mi vcelku vyhovuje i když se musím  přiznat,že ho občas nerada,ale vědomě poruším.Miluji sladkosti,zdá se mi o nich.

Čas běží jako zběsilý,týden mi připadá jako den,měsíc jako týden…svatbu máme v plánu v polovině června,což je za 2 měsíce..uff,tak brzy? Bude v kostele v Orlických horách a  mnohé je již zařízeno.

Dost času trávím nad výběrem šatů pro nevěstu; chtěla bych vlečku a alespon jednou za život se cítit jako princezna. Moc se těším na ten den a říkám si,jak by bylo krásné k tomu všemu ještě vyhrát tuto soutěž. KZ

1. měsíc hubnutí s Fit nevěstou

Mé hubnutí jde dá se říct celkem dobře.Cvičím aspoň 3x týdně.Jelikož si cvičím sama bez trenéra,tak jsem si vybrala jaké cvičení a posilování mne baví.Cvičební rozpis od trenéra jsem hodně používala ze začátku,když jsem do toho potřebovala zaplout.Je pravda,že je pro mne cvičení s cvičitelkou jednodušší,protože koukám a vím co mám dělat.Ten plán je fajn,ale mám strach,že to necvičím dobře.První 2 týdny mne hodně bolely záda.

S jídelníčkem to je u mě u trošku horší.Snažím se ho dodržovat,ale občas mi to ujede.Mám strašně ráda sladké a občas si něco dám.Ale v čem mi to určitě pomohlo,tak v rozvržení jídla na den a vynechala jsem spoustu jiných věcí jako je máslo.smetany,pečivo atd.Jinak mi jídelníček vůbec nevadí.Mám ráda zdravé jídlo až na ty sladkosti.

Jinak mi přijde,že už jsem trošku shodila boky a bříško.Pokud mi váha váží dobře mám dole 4kg.Celkem se mi zpevnilo tělo.Ale určitě by to ještě tak 6kg chtělo,aby to bylo vidět.I když okolí již změny pozoruje.

Do svatby mi zbývají 3 měsíce a já začínám mít pocit,že čas ubíhá a já ještě nemám nic připraveného.Nějaké představy v hlavě určitě,ale realizace ještě žádná.Navíc si říkám co kdybych náhodou vyhrála tuto soutěž J?Takže šaty atd zatím neobědnávám.Zatím je pouze určeno místo obřadu a místo hostiny.