Jak hlasovat

Od 16.5.  do 3.6. 2011 bude na stránkách fitnevesta.cz a trener-fitness.cz probíhat hlasování prostřednictvím aplikace Facebook - Like it ( Líbí se mi).

Hlasovat může každý, kdo je registrovaný na stránkách facebook.com . Na jednotlivých profilech soutěžících na našem webu najdete jejich fotografie před a po, jejich články a výsledky hubnutí měřené na přístroji Bodystat. Pak už stačí jen udělit hlas kliknutím na tlačítko Líbí se mi. Hlasy je takto možné udělit i více finalistkám.

3.6.2011 v 16:00 hlasování uzavřeme, sečteme hlasy ,které finalistky získaly na obou dvou webech. Finalistka s nejvyšším počtem hlasů ( prokliků Líbí se mi) se stane výherkyní soutěže.

Hlasování je ukončeno.

 

Soutěž Fit nevěsta 2011

VÝHERKYNÍ SOUTĚŽE FIT NEVĚSTA 2011 SE STÁVÁ BÁRA T.  GRATULUJEME.

...V lednu odstartoval náš webový portál Fitnevesta.cz ve spolupráci se společností Fitness osobní trenér a studiem Zdravý styl 98 soutěž s názvem:

                   Fit nevěsta 2011

V první části se nám přihlásily nevěsty, které by se sebou s nadšením něco udělaly a naše soutěž je zaujala. Psaly nám e-maily, vyplňovaly dotazníky a přikládaly své fotografie.  Z padesáti nevěst jsme nakonec vybrali tyto čtyři nevěsty.

Nevěsty tři měsíce hubly pod  dohledem našich odborníků.  Na základě diagnostiky a pohovorů jsme jim sestavili jídelníčky a  tréninkové plány.  První dvě nevěsty navíc 2x týdně cvičili s fitness trenérem Radkem Mirovským a docházeli do studia Zdravý styl na hodiny Walkingu a Vibrostation.

Finalistky Fit nevěsty pro rok 2011

 .  ..

Bára H.

Bára T.

 

..  ..

Katka

Veronika

 

Výherkyně soutěže získává následující ceny v celkové hodnotě nad 40 000 Kč :

 

...

Pronájem svatební šatů dle vlastního výběru od Svatebního domu NUANCE

Svatební dům NUANCE sdružuje pod jednou střechou prémiové firmy ze svatební branže. Najdete zde italského kadeřníka, zlatnickou dílnu, svatební šaty PRONOVIAS 2011, PRONUPTIA 2011, PEPE BOTELLA 2011, prestižní pánské obleky WILVORST a MASTERHAND, všechny doplňky a služby. Zdarma obdržíte Svatební magazín NUANCE. V klidu při kávě LAVAZZA si svou svatbu promyslíte a zařídíte. 

 

...

...

Svatební líčení, účes a manikúru od Renaty Novákové

Svatba je unikátním dnem v životě nevěsty a jako taková si zaslouží speciální svatební účes a make-up. Renata Nováková nabízí takové svatební líčení a účesy, které zvýrazní Vaši unikátní krásu a budou vypadat dobře nejen po celou dobu Vašeho velkého dne, ale také později na fotografiích.

 

......

foto4.jpg

Balíček indické kosmetiky Ajurvéda a poukázku na 3 ošetření

Salon Fatima nabízí indickou bylinnou kosmetiku vyráběnou podle přírodní medicíny Ajurvédy.

 

...

 

...

Svatební dort dle vlastního výběru od společnosti Grand Café

Grand cafe Praha disponuje vlastní cukrárenskou dílnou a je vyhlášena výrobou originálních   slavnostních a svatebních dortů. Vyrábíme dorty z těch nejkvalitnějších surovin dle našich a po konzultaci i dle dodaných návrhů.

...

...

Svatební kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha dle vlastního výběru

Každá nevěsta je jedinečnou osobností a stejně tak jedinečnou svatební kytici pro Vás připraví zkušené floristky z květinového studia La Florista.  Svatební kytici sladíme se svatebními šaty i s Vámi tak, aby jste se cítila jako v pohádce. ...

...

Nehtová modeláž gelovou technikou od Lenky Henych

Modeláž provádím po předchozí úpravě nehtů vysoce kvalitním materiálem na šablony bez použití tipů a lepidel. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí nehtové ploténce. Poskytuje spousty výhod, kterých u přírodních nehtů nedocílíte.

 

...

 

...

Svatební konzultace

Svatby.cz nabízejí kromě svatebního portálu i možnost koordinací svateb, hodinových svatebních konzultací, svatby na klíč, nebo i pomoc při výběru dodavatelů na Vaši svatbu.

Svatby.cz

 

...

Předsvatební večeře

 

 

...

...

Víkendový sportovní pobyt od Aquatic

 

Adobe Systems

..

Voucher na kosmetické opalování s Provocative Beauty

Provocative Beauty je zdravá alternativa opalování formou sprchy bez obsahu parabenů, navíc doplněnou vitaminy a speciálními látkami proti stárnutí Vaší pokožky. Díky které docílíte rovnoměrného opálení s přirozeným odstínem dle Vašeho výběru.

 ...

 

 

Mediální partneři soutěže:

...                     Zobrazit obrázek v plné velikosti.